Stažení programu Expression Web 4

Expression Web je program podobný programům MS Word nebo Frontpage. Microsoft ho až do roku 2020 nabízel zdarma na svém webu. Pak ho přetal nabízet, což je škoda. Proto dávám instalačku i sem.

Stáhnout program Microsoft Expression Web 4 - exe

Odkaz vede na exe soubor, který se jmenuje Web_trial_en.exe. Je to instalačka společná pro Windows 7 a Windows 10. Aplikace je psaná pro 32bitové systémy, ale funguje i na 64bitových.  Proti spuštění nebo stažení exe souboru může protestovat váš antivirus nebo jiný ochranný software. Můžete si stažený soubor antivirem nechat zkontrolovat nebo mi budete muset věřit, že to není vir. Dá se normálně instalovat.

Expression Web je celkem milý wysiwyg software na tvorbu webu. Oproti svému předchůdci Microsoft Frontpage 2003 má pár výhod. Největší nevýhoda je naopak absence české kontroly pravopisu (FrontPage 2003 češtinu kontrolovat umí).

Pokud vám instalace nebo stažení nebude fungovat, dejte mi prosím vědět.

Dříve byl Expression Web bezplatně dostupný pro stažení na URL adresách https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=36179 a https://www.microsoft.com/expression/eng/. Tam nyní píšou "We're sorry, this download is no longer available."

Expression Web 5 neexistuje, nové verze neexistují a vývoj byl zastaven. Musím říct, že mě to fakt mrzí.

Stažení starší verze, tedy FrontPage 2003

FrontPage 2003 - stažení programu

Oproti Expression web má výhodu v tom, že má pravopisnou kontrolu češtiny.

 

Reklama

www.webhosting-c4.cz, extra rychlý SSD webhosting s doménou v ceně
o tvorbě, údržbě a zlepšování internetových stránek

Návody HTML CSS JavaScript Články Ostatní
Encyklopedie FrontPage Reklama PHP Server

Jak psát web píše Yuhů, Dušan Janovský. Kontakt.